Jak korzystać z list odtwarzania IPTV m3u?

PC i laptop:
Jeśli chcesz oglądać na komputerze lub laptopie, możesz użyć VLC Player, Cherry Player, Perfect Player, Kodi lub innego odtwarzacza obsługującego listy odtwarzania m3u.

Smartfon i tablet PC:
Istnieje wiele różnych odtwarzaczy na smartfony i tablety, ale najbardziej popularne to GSE IPTV Player, VLC player, IPTV Smarters lub MX Player.

Smart TV i TV:
W przypadku smart tv można użyć aplikacji Smart IPTV lub OTTplayer. Można je znaleźć w sklepach z aplikacjami Samsung lub LG i pobrać. Jeśli chcesz oglądać na normalnym telewizorze, będziesz potrzebować skrzynki multimedialnej, takiej jak Urządzenia MAG lub inne urządzenie.

Jak otworzyć m3u za pomocą VLC Player?
Istnieją dwa proste sposoby otwierania listy odtwarzania m3u za pomocą VLC Media Player.

  • Po pobraniu pliku m3u, jeśli VLC Player jest domyślnym odtwarzaczem list odtwarzania m3u, możesz łatwo kliknąć dwukrotnie plik i otworzyć go, jeśli nie jest to domyślny odtwarzacz, kliknij go prawym przyciskiem myszy, wybierz „Otwórz za pomocą…” i wybierz Odtwarzacz multimedialny VLC z listy.
  • LUB jeśli nie chcesz pobierać żadnych plików m3u na swoje urządzenie, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy link do pobrania i skopiować adres linku. Otwórz VLC Player i naciśnij Ctrl + V Zobaczysz link, który skopiowałeś wcześniej w oknie tekstowym. Jeśli pole jest puste lub istnieje inny link, wróć na stronę internetową i upewnij się, że skopiowałeś link m3u. Następnie wklej w polu.